SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ

AKTUALNOŚCI


Bestwina na trzecim miejscu po 17 spotkaniach

Po zakończeniu rundy jesiennej oraz rozegraniu awansem dwóch kolejek rundy wiosennej piłkarze LKS-u udali się na zasłużony odpoczynek. W rozegranych spotkaniach zdobyli 33 punkty i przy stosunku bramek 29 : 19 zajmują trzecią pozycję w tabeli. Prowadzi LKS Czaniec ( 46 pkt.) przed MRKS Czechowice – Dziedzice (37 pkt.). Bezpośrednio za nasza drużyną znalazły się zespoły Zapory Porabka (32 pkt.) oraz Sokoła Zabrzeg (29 pkt.). Zespół LKS-u Bestwina w 17 rozegranych spotkaniach odniósł 10 zwycięstw, 3 remisy i cztery razy schodził z murawy pokonany. Wśród najlepszych strzelców zdecydowanie przewodzi Artur Grzesik z dorobkiem 13 bramek.
Zespół juniorów LKS-u, prowadzony przez p. Andrzeja Klimańca po rundzie jesiennej prowadzi w swojej grupie rozgrywek, natomiast drużyna młodzików, prowadzona przez p. Wojciech Łysonia, zajmuje również czołową lokatę.
Od początku grudnia trwa przerwa w treningach zespołu seniorów, które wznowione zostaną 8 stycznia 2007 r. Część zajęć odbywać się będzie w terenie, natomiast część na hali oraz na basenie. Klub w Bestwinie dysponuje pełnowymiarowym, oświetlonym obiektem treningowym, na którym zajęcia odbywać się mogą cały rok. Najprawdopodobniej już w lutym zespół seniorów rozegra pierwsze spotkania kontrolne, przed rundą wiosenną.Ludowy Klub Sportowy
w BESTWINIE

ul. Podzamcze 18
43-510 Beswtina

tel. 032 21 571 32
email:
lks@lks-bestwina.net
wykonano w www.wizja.net